BARDEM Tasarım ve Mühendislik

Bardem Tasarım ve Mühendislik; parça tasarımından başlayarak, kalıp tasarımı, kalıp üretimi ve ürün onayı sonrası seri üretim aşamasına kadar Yeni Ürün Sürecini etkin şekilde tamamlar.

Ürün Geliştirme sürecinin tümüne hakim olmamız sayesinde, projelerimizde etkin sonuçlar elde etmekteyiz.

Tasarım kavramını, sadece 3-Boyutlu modelleme olarak ele almayarak; malzemenin uygunluğunu, parçanın sistem içindeki konumunu, standartlara uyumunu ve kalite algısını bir bütün olarak analiz etmekteyiz ve müşteri beklentilerini karşılayacak ürünler ortaya koymaktayız.


İnsan Kaynakları

genel_ik Genel

BARDEM Tasarım ve Mühendislik 3Boyutlu parça tasarımı, kalıp tasarımı ve imalatı, fikstür tasarımı ve imalatı gibi Ürün Geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarımızda bizimle çalışmak isteyen yaratıcı ve yetenekli ekip arkadaşlarıyla tanışmak ve görüşmek isteriz.

basvuruBaşvuru

Başvurmak için; özgeçmişinizi, çalışmak istediğiniz alanları belirterek  ik@bardemtasarim.com adresimize gönderebilirsiniz.

Vizyonumuz

Sektörde saygınlık kazanmış, yarattığı fark ile tercih edilen,  yenilikçi yapısıyla sürekli gelişen,  ArGe kültürünü yaygınlaştıran  bir güç yaratmaktır.

Misyonumuz

ArGe ve Proje faaliyetlerini desteklemek amacıyla; başlangıç aşamasından seri üretime kadar, KOBİ’ler için parça tasarlamak, kalıp/fikstür üretmek ve proses geliştirmektir.

Değerlerimiz

Görev bilinci olan, zaman yönetimi ve proje akışını bilen, iş sonuçlarıyla gurur duyan ve duyulmasını sağlayan, insan ilişkileri güçlü ve çevreye duyarlı bir ekibiz.

Farklılıklarımız ...

picture

Ürün Geliştirme Süreci'nin tümüne hakim olan.

picture

Hızlı ve Güvenilir sonuçlar için çalışan.

picture

"TASARIM" kavramının anlamını bilen.

proje

Proje Yönetimini, iş yapış adımları olarak uygulayan.

Hizmetlerimiz

Hizli_guvenli

Fikir aşamasından, son ürün aşamasına kadar sürecin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın

Her türlü ürün geliştirme ve proses iyileştirme çalışmalarınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Cep : +90 533 375 96 36
e-mail:
altan@bardemtasarim.com